2016/07/11

Sahil Bulvarı Kitap Tanıtımı
Sahil Bulvarı - Debbie Macomber
Puanım 5/5
Sevginin sonsuz derinliğinde kazanmak da var kaybetmek de...

Sevgili Okur,
Bizim oradaki güzellik merkezinde çalışan Teri Miller'ı hatırlıyor musunuz? İşte o bir süre önce ünlü satranç şampiyonu Bobby Polgar'la evlendi ve birlikte, Teri'nin hayal bile edemeyeceği güzellikteki bir eve taşındılar.

Teri benim sadece kuaförüm değil tabii, aynı zamanda dert ortağım. Son günlerde eşini endişelendiren bir şeyler olduğunu hissediyor. Bunu ona sorduğunda, Bobby "veziri koruduğunu" söylemiş ama Teri bunun satrançla değil, kendisiyle ilgili olduğunu düşünüyor.

Aynı güzellik salonunda çalışan Rachel'ın ise kafası epey karışık. Aramızda kalsın, iki adamın ondan hoşlandığını duydum. Ayrıca Roy'la Corrie'nin kızları Linette geçenlerde kasabayı terk etti, çünkü aşk hayatı tamamen dağılmış durumda. Sanırım hepimiz bunun nasıl bir sorun olduğunu biliyoruz.

Ah, bu arada, Teri manikür yaptırıp doya doya sohbet etmek için güzellik salonuna uğrayabileceğinizi söyledi. Şimdi Sahil Bulvarı'nda neler olup bittiğini öğrenme zamanı.   -Olivia-

"Macomber'ın sadık okuyucuları için tam bir ziyafet. Onun dikkat çekici anlatım yeteneğiyle yeni tanışanlar ise öyküyü kavramakta zorluk çekmeyecek.-Booklist-

"Dedikodu tadında neşeli öykülerden hoşlananlar kendilerini bu kitaba fena kaptıracak."   -Publishers Weekly-

"Okuyucular, Macomber'ın Cedar Cove'una aile buluşması rahatlığı içinde dönüyor."    -BookPage-


Bu seriyi gerçekten büyük zevkle okuyorum. Geçen D&R indiriminde bu kitabı okumadığımı farkettim. Kitabı seriden bağımsız okuyabilirsiniz yazar önemli noktalarda küçük hatırlatmalar yapıyor. Sevginin ve huzurun her çeşidinin işlendiği bu seriyi resmen dizi tadında okuyorum.

Ağırlıklı olarak Teri ve Rachel üzerinden yazılsa da Grace, Olivia ve aileleri hakkında da yeni gelişmeler var. Her yaştan çiftin aşkı bulmalarına bayılıyorum. Yazar arka kapakta zaten yazılabilecekleri yazdığı için keyifli okumalar diyorum.

Seri Sıralaması
1) Deniz Feneri Yolu
2) Gül Ağacı Sokağı
3) Pelikan Çıkmazı
4) Kızılcık Burnu
7) Sahil Bulvarı


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Online Okuyucular;