2016/02/26

Londra Caddesi Kitap YorumuLondra Caddesi - Samantha Young
Puanım 5/4
Dublin Caddesi'nde Joss ve Braden'ın aşkıyla baştan çıkmıştınız... 

Londra Caddesi'nde ise Johanna ve Cameron ile ihtirası doruklarda yaşayacaksınız. Johanna'nın alkolik bir annesi ve bakması gereken küçük bir erkek kardeşi vardı. Babası alıp başını gitmişti, evi geçindirmek Johanna'ya kalmıştı. 

Artık sadece kardeşi için yaşıyordu. Erkek arkadaşlarını da bu yüzden zenginlerden seçiyordu. Kendi arzuları onun için önemsizdi. Pasaklı kotu, dövmeleri ve hırpani tişörtüyle şehrin en seksi serserisi Cameron hayatına girdiğinde Johanna'nın bütün ezberi bozuldu. 

Onu öylesine çok arzuluyordu ki, kalp atışlarını bile bir türlü dizginleyemiyordu. Cameron, barda birlikte çalıştıkları bu mesafeli görünen seksi kızılın sakladığı sırlarını açığa çıkarmaya kararlıydı... Teker teker savunma kalkanlarını indirecekti... Johanna çırılçıplak kalıncaya dek!..

"Aşırı seksi bir kitap bu. Hem kahramanın kendini bulma ve güçlenme yolculuğuna da bayıldım. Londra Caddesi'ni tüm kalbimle tavsiye ederim."
-USA Today-


Yazarın Dublin Caddesi romanı çok beğenilmiş ancak ben henüz yeni okuyorum. Gerçi karakterleri sevdiğim doğrudur. Serinin ikinci kitabı ise Londra Caddesi'ni okuyalı bir kaç ay oldu. Kesinlikle seksi bir seri, ancak ağır erotik mi bilemem. Nasıl değrlendirdiğinize bağlı.. 

Jo, alkolik annesi ve erkek kardeşinin bakımını üstlenmek zorunda kalmış bir genç kız.. Gündüz sekreterlik, akşamları barmaidlik yaparken, ek katkı olsun diye erkek arkadaşlarını da zengin erkeklerden seçiyor. Bir gün sevgilisi ile gittiği sergide, Cam ile tanışıyor. Sevgilisinin eski sevgilisinin yeni sevgilisi (tekerleme gibi oldu) olan Cam'e iş bulması istenince, kendi çalıştığı barı öneriyor. 

Aralarında ilk andan oluşan elektriğe birlikte çalışmaları ve tesadüfen konşu olmaları eklenince, işler kontrolden çıkıyor. Ben kitapta ki karakterleri çok sevdim. Cam'e bayıldım. Jo'nun kardeşi için yaptığı fedakarlıklar olayı salt erotik romans'tan çıkarıyor.

Kitabın ülkemizde yayınlanan kapağını hiç sevmedim. O yüzden orijinal kapağını kullanmak istedim..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Online Okuyucular;